Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Chcą zbudować przetwórnię mięsa. Będą konsultacje z mieszkańcami

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 sierpnia 2019 r. o 06:34 Powrót do artykułu
Pamietam jak powstawala strefa to ten teren wokol akademikow UP mial byc przeznaczony w calosci dla firm wysokich technologii. Wyszla tragedia, same magazyny i logistyka. W calej strefie nie ma jednej powaznej firmy. W tym miescie tylko potrafia sie zadluzac i wydawac na blyskotki.
W Zukogrodzie za szczyt hi-tecu uchodzi wiszenie na słuchawie i nawijanie klientom makaronu na uszy.
 No i jeszcze farmy dewelotrolli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelska strefa innowacyjna. W Lublinie innowacja bedzie pakowanie mięsa do torebki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://superbiz.se.pl/wiadomosci/pis-oplaca-internetowych-trolli-by-siali-propagande-aa-jLEf-SoL1-mQiX.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję referendum za 500.000 złotych, ale jego wyniki nie będą wiążące dla żadnej ze stron
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro Rada Dzielnicy FELIN, której Przewodniczącą jest Krystyna Brodowska, kandydatka PIS na radnego miejskiego w zeszłorocznych wyborach i jednocześnie prezeska Stowarzyszenia "Ekologiczny Lublin" nie ma nic na przeciwko tej inwestycji to czemu bezrobotne Emilki i inne trolle jeszcze pracują na forum? Czego chcecie? Podwyżki czy Huzara z brązu za wybitne troll - osiągnięcia?
  Chyba się zorientowali, że to friendy fire bo teraz spamują w komentarzach rzadziej a wcześniej walili posty średnio co 2-3 minuty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My mieszkańcy dzielnicy FELIN protestujemy i nie wyrażamy zgody na budowę tak uciążliwego zakładu. Taki zakład niech budują z dala od osiedli mieszkalnych. Wspierajmy budowę firm innowacyjnych i nowe technologie mało uciążliwe np. firmy informatyczne a nie smrody i zatrudnianie taniej siły roboczej. Pan Prezydent Żuk jest doktorem ekonomii i sam powinien wiedzieć jakie firmy powinno się przyciągać do Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konsultacje o firmę w strefie ekon z dala od mieszkań. Żałosne, bo jak coś robią w centrum to ratusz zamknięty i nie słucha ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedne pisowskie kundle - nawet pod artykułem o przetwórni mięsa muszą wklejać bełkot o deweloperach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedne ratuszowe trolloszmaty. Nawet w piątek, piąteczek, piątunio musża od rana harować na forum DW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę lubelski PiS też ma swoje "Emilki". Wstają już przed 7 i zaczynają hejterskie popisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"świeża tuszka drobiowa z Felina" nasz nowy lubelski produkt - to wspaniała wiadomość z samego rana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamietam jak powstawala strefa to ten teren wokol akademikow UP mial byc przeznaczony w calosci dla firm wysokich technologii. Wyszla tragedia, same magazyny i logistyka. W calej strefie nie ma jednej powaznej firmy. W tym miescie tylko potrafia sie zadluzac i wydawac na blyskotki.
W Zukogrodzie za szczyt hi-tecu uchodzi wiszenie na słuchawie i nawijanie klientom makaronu na uszy.
No i jeszcze farmy dewelotrolli.
 Fakt, gdyby zliczyć te wszystkie pisowskie trolle grasujące po forach lokalnych gazet, to by wyszła nie jedna a co najmniej kilkanaście farm trolli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konsultacje konsultacjami, ale ostateczna decyzja należeć będzie - zgodnie z zasadami lubelskiej demokracji - do Konwentu Lubelskiej Loży Deweloperskiej.
 Powinni się zgodzić. Obecnie znalezienie jelonka na apartamęt na felinie graniczy z cudem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuń przyklaskuje inwestycjom zagrażającym środowisku naturalnemu. Trzeba szybko zdymisjonować
 Zunio ma uraz do środowiska naturalnego, którego nabawił się wypasając jako pacholę kozy w podkrasnystawskiej wsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak naprawdę to będzie smród. Zakład zawsze może zmienić profil produkcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Międzyrzecu też miało nie śmierdzieć, a powoli zaczyna. Zaczyna, bo zakład Wipaszu nie działa jeszcze pełną parą.
 Na szczęście na Felinie nie zamieszkują Ludzie z Wypchanymi Portfelami, a jeno plebs.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuń przyklaskuje inwestycjom zagrażającym środowisku naturalnemu. Trzeba szybko zdymisjonować
Zunio ma uraz do środowiska naturalnego, którego nabawił się wypasając jako pacholę kozy w podkrasnystawskiej wsi.
 Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie korporacji", "Detroit Wschodu", "Fuchmistrzunio", "dewelo-rozwój", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-macki", "dewelo-geszeft", "dewelo-cwaniaki", "dewelo-targowica". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamietam jak powstawala strefa to ten teren wokol akademikow UP mial byc przeznaczony w calosci dla firm wysokich technologii. Wyszla tragedia, same magazyny i logistyka. W calej strefie nie ma jednej powaznej firmy. W tym miescie tylko potrafia sie zadluzac i wydawac na blyskotki.
W Zukogrodzie za szczyt hi-tecu uchodzi wiszenie na słuchawie i nawijanie klientom makaronu na uszy.
No i jeszcze farmy dewelotrolli.
Np. prężna sPÓłdzielnia Minusikowania i POlewania Wazeliny "Dewelo-Tęcza" pracuje w godzinach od 9,00 do 23,00.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można od razu sobie odpuścić tę budowę bo wynik będzie jeden NIE BĘDZIE ZGODY na przetwórnię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sobie w Świdniku budują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...